Vinner Astafjordrittet 2016 Bjørn Anders Johnsen, Gauldal SK

Resultater Astafjordrittet by Arctic Aqua

Resultater fra EQ timing

Vinner av Astafjordrittet by Arctic Aqua 2016 eliteklasse, menn ble Bjørn Anders Johnsen, Gauldal SK. På andreplass kom Eirik Solvang, Innstrandens IL, tett fulgt av Erik Valnes, Boif, og Casper Søndberg, Bærum OCK:

1 Bjørn Anders Johnsen Gauldal SK 2:16:14.7 0:00.0
2 Eirik Solvang Innstrandens IL 2:16:25.6 0:10.9
3 Erik VALNES Boif 2:16:25.7 0:11.0
4 Casper Søndberg Bærum OCK 2:16:25.7 0:11.0
5 Torbjørn Emil Furu Harstad CK 2:16:52.7 0:38.0
6 Knut-Ståle Arntsen Harstad CK / Fysioterapiklinikken 2:17:41.6 1:26.9
7 Magnus VESTERHEIM Kvæfjord IL / Team Bandittene 2:17:41.9 1:27.2
8 Helljar Klæboe Juliussen Tromsø CK 2:18:30.4 2:15.7
9 Toralf Heimdal Bardu Sykkelklubb / Barsk 2:19:22.1 3:07.4
10 Andreas Sørensen SK Rye sykkel / Storebrand Sport 2:20:32.4 4:17.7
11 Audun Erikstad Vadsø Turnforening 2:20:39.1 4:24.4
12 Morten Jensen Tromsø CK 2:21:49.8 5:35.1
13 Martin Jørgensen Røyken UIL / Consto 2:23:40.3 7:25.6
14 Per-Arne Øye Recycled CK 2:23:41.4 7:26.7
15 Maximillian Bie Boif 2:23:42.3 7:27.6
16 Fredrik Hansen Vesterålen SK 2:24:06.4 7:51.7
17 Martin Farrell Røyken UIL 2:25:15.0 9:00.3
18 Bernhof Hansen Harstad CK 2:25:18.9 9:04.2
19 Leon Molund NOR Cykleklubb / Leon Sport 2:25:47.2 9:32.5
20 Andreas Nyseth Tromsø CK 2:26:04.2 9:49.5
21 Fredrik Mathiassen Ishavsbyen Sykkel 2:26:05.7 9:51.0
22 Arnt Hugo Larsen Ishavsbyen Sykkel / Perez Cycling 2:26:07.2 9:52.5
23 Carsten Fristad Astafjord Sykkelklubb 2:28:50.2 12:35.5
24 Vegard JOHNSEN Narvik Il 2:30:32.9 14:18.2
25 Øyvind Leikvin Svalbard Hestesenter 2:32:25.3 16:10.6
26 Martin MIKKELSEN Medkila SL 2:33:43.8 17:29.1
27 Torgeir Sulen Hovland DNF 20:15.4
27 Kent Andre Pettersen Ishavsbyen Sykkel DNF 38:14.5
27 Mikhail Itkin Ishavsbyen Sykkel DNF 22:55.2
27 Kenneth Jensvold Markussen Narvik CK / Zu4r Sportswear DNF 2:16:14.7
31 Ask Kleist GODAL Innstrandens IL DNS 2:16:14.7
31 Christian Tvedt BUGGE Kvaløysletta Sportsklubb DNS 2:16:14.7
31 Elias René Valøy Tromsø Løpeklubb DNS 2:16:14.7
31 Edvin FROST Tromsø Løpeklubb DNS 2:16:14.7
31 Kristoffer Kristoffersen Senja CK DNS 2:16:14.7
31 Espen Olsen Tromsø CK DNS 2:16:14.7
31 Kjell Harald Horn Senja CK DNS 2:16:14.7