Oppføringer av Admin

Anna og Eirik best i Triple Challenge 2016

Etter 3 dager med tøffe konkurranser ble det to langrennsløpere som stakk av med sammenlagtseier i herre- og kvinneklassen i årets Triple Challenge 2016. Eirik Solvang (Innstrandens IL) og Anna Svendsen (Tromsø Skiklubb langrenn) er begge på Team Veidekke Nord-Norge. HarstadTidende løpet Terrengløpet første dag ble vunnet med klar margin av Eirik Solvang, 23 sekunder før Maximillian […]

Vinnere Triple Challenge 2016

Etter 3 dager med tøffe konkurranser ble det to langrennsløpere som stakk av med sammenlagtseier i herre- og kvinneklassen. Eirik Solvang (Innstrandens IL) og Anna Svendsen (Tromsø Skiklubb langrenn) er begge på Team Veidekke Nord-Norge. BESTE MANNLIGE DELTAKER: Menn elite: Eirik Solvang, Innstrandens Il BESTE KVINNELIGE DELTAKER: Kvinner sport 17-29 år: Anna Svendsen, Tromsø Skiklubb […]

Resultater Årbostadtindløpet by Sparebank1 Nord-Norge – rekruttklasser kvinner og menn

Resultater fra EQ timing Kvinner 13-14 år 1 Ingeborg Hansen Medkila SL 31:20.62 2 Juni Magdele Overvik Boif 36:19.85 3 Sarah Michelle Lambertsen Medkila SL 37:48.99 4 Nora Mikkelsen Medkila SL 39:24.15 5 Bertine Strand Tøllefsen Medkila SL 40:18.65 6 Katrine Storjord Tovås Fjell Skilag 41:46.00 7 Ariane Daleng Salangen If-Ski 42:35.77 8 Kristi Børve […]

Resultater Årbostadtindløpet by Sparebank1 Nord-Norge – kvinner sport

Resultater fra EQ timing Kvinner 17 – 29 år 1 Kristin Antonsen NTNUI 1:01:12.77 2 Maja Majbäck JUKKASJÄRVI 1:02:22.97 3 Anna SVENDSEN Tromsø Skiklubb langrenn 1:05:47.72 4 Lovise HEIMDAL Bardu IL 1:11:04.22 5 Aylin Åsli Nordkjosbotn IL 1:12:25.72 6 Sissel-Johanne Aspdal Andørja Sportsklubb 1:22:14.87 7 Amalie Storjord Tovås Fjell Skilag 1:23:42.65 8 Anette Kjeldbergvik Kvaløysletta […]

Resultater Årbostadtindløpet by Sparebank1 Nord-Norge – menn elite

Resultater fra EQ timing Menn elite 1 Audun Erikstad Vadsø Turnforening 51:39.25 2 Eirik Solvang Innstrandens IL 52:30.16 3 Erik VALNES Boif 53:12.01 4 Edvin FROST Tromsø Løpeklubb 54:47.19 5 Torgeir Sulen Hovland Kvaløysletta Sportsklubb 56:28.27 6 Ola Wang Ørjavik Tromsø Løpeklubb 56:45.21 7 Vegard JOHNSEN Narvik Il 57:03.96 8 Rune Strømholt Tromsø SKL 58:05.08 […]

Resultater Astafjordrittet by Arctic Aqua – kvinner sport

Resultater fra EQ timing Kvinner sport 17-29 1 Anna SVENDSEN Tromsø Skiklubb langrenn 1:50:20.1 0:00.0 2 Sissel-Johanne Aspdal Andørja Sportsklubb 1:50:42.0 0:21.9 3 Aylin Åsli Laksvatn SSL 1:50:43.7 0:23.6 4 Hilde Kaspersen Røyken UIL 1:50:43.9 0:23.8 5 Anette Kjeldbergvik Kvaløysletta Sportsklubb 1:50:45.9 0:25.8 6 Silje Bjørkli Olsen Senja CK 1:50:49.6 0:29.5 7 Jeanett Aas Johansen […]

Resultater Astafjordrittet by Arctic Aqua – sport herrer

Resultater fra EQ timing Sport menn 17-29 år 1 Jan Einar Rasmussen SK Rye sykkel 1:33:25.3 0:00.0 2 Hans Magnus Dahlslett Harstad CK 1:33:28.1 0:02.8 3 Svein Stormyr BALLANGEN 1:36:50.5 3:25.2 4 Mats Jørgen Nordmo Ingdal Mellembygd IL Ski 1:37:09.5 3:44.2 5 Einar Mikal ANDREASSEN TOVIK 1:37:10.3 3:45.0 6 Martin Ertsås Tryvann Cykleklubb 1:37:14.5 3:49.2 […]

Resultater Astafjordrittet by Arctic Aqua

Resultater fra EQ timing Vinner av Astafjordrittet by Arctic Aqua 2016 eliteklasse, menn ble Bjørn Anders Johnsen, Gauldal SK. På andreplass kom Eirik Solvang, Innstrandens IL, tett fulgt av Erik Valnes, Boif, og Casper Søndberg, Bærum OCK: 1 Bjørn Anders Johnsen Gauldal SK 2:16:14.7 0:00.0 2 Eirik Solvang Innstrandens IL 2:16:25.6 0:10.9 3 Erik VALNES […]